Acun Ilıcalı’dan geri vites!..

Ali Koç’un yönetim listesinde yer alan Acun Ilıcalı, söylediği “Ali Koç Aziz Yıldırım ile canlı yayına çıksın ben bir şey bilmiyorum” sözlerini, Aziz Yıldırım’ı tahrik etmek için kullanmış!

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada “Aziz Yıldırım öyle bir tartışmaya giremez, konuşamaz. Aziz Yıldırım, Ali Koç ile karşılıklı canlı yayına çıksın. Ben, ‘Hiçbir şey bilmiyorum’ diyeceğim” ifadelerini kullanmıştı.

”AMACIMA ULAŞTIM”
Telegol programında kullandığı bu sözlerini açıklamaya çalışan Acun Ilıcalı, ”Sayın Aziz Yıldırım, başkanımızla yayına çıkarsa ‘ben bir şey bilmiyorum’ dedim. Her zamanki gibi her laftan başka bir şey çıkarmaya çalışanlar buradan da ‘ben bir şey bilmiyorumu’ almaya çalıştılar. Aslında benim oradaki amacım sayın yıllarımı canlı yayına çıkarmaktı. Benim amacım sayın Yıldırım’ı tahrik ve teşvik ederek Ali Koç’la canlı yayına çıkartmaktı. Amacımızı ulaştığımız için çok mutluyuz.” dedi.

Acun Ilıcalı’nın açıklamalarından sonra sosyal medyada “Acun geri vites yaptı”, “Acun Çark etti” şeklinde paylaşımlar yapıldı.